כל הסיפור
דף הבית אודותינו דוגמאות ספרים המלצות צור קשר תהליך הכתיבה
 

   כתיבת סיפורי חיים, ספרי זכרון , ספרים אישיים וספרי מתכונים

אילו ספרים

ספרים עסקיים - ספר עסקי, יקדם אותך ואת העסק שלך, יחשוף אותך ויגדיל משמעותית את הכנסותיך. אנו נסייע לך בכל שלבי הוצאת הספר לאור, הזכויות על הספר יישארו שלך!
סיפורי חיים
- לכל אחד סיפור חיים מיוחד, הראוי לתיעוד והנצחה. אנו כותבים את סיפור החיים ומפיקים ספר ביוגרפיה מעניין ומכובד. בספר הביוגרפיה, אנו מגוללים את סיפור החיים במהלך כל התקופות, ומשלבים תמונות ומסמכים.
ספרי מתנה - לימי הולדת, בת/בר מצווה וימי נישואים, אנו מפיקים ספרי מתנה ייחודים ומרגשים, שיפתיעו את יקירכם ואורחיכם.

ספרי מתכונים משפחתיים -  לכל משפחה ומשפחה, בכל אחת מהעדות, יש את המתכונים האהובים והמסורתיים, שעברו מדור לדור. על-מנת לשמר את המתכונים המסורתיים והמשפחתיים שלכם, נפיק עבורכם ספר מתכונים משפחתי ונשלב בתוכו סיפורים משפחתיים מהוואי המשפחה בשבתות, בחגים ובשמחות משפחתיות. נשלב בספר תמונות של המתכונים ושל בני המשפחה וכמובן מתכונים וסיפורים.
ספרי זיכרון-
אחת הדרכים המכובדות והמרגשות להנצחת זכרו של אדם יקר שהלך לעולמו, היא באמצעות ספר הנצחה. בספר ההנצחה משלבים את סיפור חייו של הנפטר, תמונות ומסמכים שלו וכן ראיונות עם קרוביו וחבריו.
ספרים על מפעל חיים-
מקומות יישוב וחברות עסקיות שעברו כברת דרך, פעלו והגיעו להישגים בתחומים שונים, ראויים אף הם לתיעוד וזיכרון. בספר המתעד מפעל חיים של חברה או של יישוב, מראיינים אישים בולטים שתרמו למקום, אוספים מסמכים ומוצגים ומתעדים את כל החומר בספר מהודר ומרשים.

התקשרו עכשיו: מיכל פטמן  054-4523042 ,03-9338916